Menu

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

A jelikož rodinná zábavná odpoledne patří k oblíbených akcí naší školy a žádný pořádný Masopust se neobejde bez pořádného reje masek, připravili jsme pro naše děti kreativní dílničky doprovázené veselou hudbou a dobrým občerstvením. Přišli za námi rodiče, babičky, sourozenci i kamarádi a pak jsme všichni společně tvořili. Škrabošky, čelenky, ozdoby, prostě masky nejrůznějších druhů a barev. A pak už jen hurá na karneval!

Další články

Den otevřených dveří 19. dubna 2018

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který v International Montessori School of Prague proběhne ve čtvrtek 19. dubna. Budete mít možnost projít a prohlédnout si školu, promluvit si s vedením, učiteli i současnými rodiči, a vidět třídy "v akci".

Číst dál

Montessori: vzdělání pro život

Nenechte si ujít zajímavý seminář. Na půdě IMSP budou přednášet dvě světové osobnosti z oblasti Montessori Dr. Steve Hughes a Elina Rautasalo. 

Číst dál

"Pojd se mnou pracovat" v primary a elementary třídách

„Pojď se mnou pracovat“ je jedna z nejoblíbenějších akcí naší školy.

Číst dál

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

Číst dál

Rodinný mini maraton

Gratulujeme všem našim malým maratonským běžcům!

Číst dál
11.05.2018
Přijďte
na den
otevřených
dveří 27.5.
Přihlaste se na letní kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP