Menu
 zpět

Jarní Montessori dílničky Baby & Me

Přidejte se do osmitýdenního programu Montessori dílniček pro rodiče s miminky od 3 do 12 měsíců pod vedením certifikované Montessori učitelky batolat Ivany Obradović. Tento interaktivní Montessori kurz je navržený tak, aby pomohl rozvíjet schopnosti vašeho dítěte prostřednictvím kvalitních Montessori materiálů, knih a písniček. Díky speciálně vytvořené Baby & Me třídě v IMSP, vybavené nábytkem a pomůckami odpovídajícími věku dítěte, bude mít miminko možnost bezpečně rozvíjet svou počínající samostatnost a pohyblivost. 

Montessori program - cyklus dílniček pro rodiče s miminkem v Praze

Nejste si jistí, že by vám a vašemu miminku kurz vyhovoval? Přijďte se k nám podívat na mini den otevřených dveří naší nové místnosti v IMSP, speciálně navržené pro Montessori dílničky Baby & Me. Proskoumejte krásný Montessori prostor, určený pro rodiče a miminka od 3 do 12 měsíců, a vyzkoušejte si, jak může náš program Baby & Me přinést vám i vašemu dítěti obohacující zážitek díky vývojově upravenému prostředí, materiálům a aktivitám. 

ZAMLUVTE SI SVOU NÁVŠTĚVU DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

JARNÍ MONTESSORI BABY & ME KURZ

Kdo: Děti od 3 do 12 měsíců s rodiči

Kde: IMSP Baby and Me třída, International Montessori School of Prague (IMSP)

Kdy: Vždy ve středu, 17. května – 21. června, 2023, 13:00 - 14:30

Cena: 3000 Kč za 6 setkání. Faktura za celý kurz musí být zaplacena před jeho započetím. 

V rámci cyklu Montessori dílniček „Baby & Me“ budete mít možnost:

  • Seznámit se s Montessori prostředím a utvářet vztah s vaším dítětem během prozkoumávání široké škály vzdělávacích materiálů.

  • Získat praktické informace od zkušené Montessori učitelky a dozvědět se, jak můžete řadu činností uplatnit doma nebo přizpůsobit na využití v domácím prostředí.

  • Naučit se techniky, které vám pomohou užít si toto krásné, mnohdy ovšem náročném období.

Miminka se učí skrze své smysly, jako jsou například vůně matky, zvuky ptáků, pohled na světla nebo dotek přikrývky. Maria Montessori vyzívala k tomu, abychom tomuto smyslovému vnímání věnovali dostatek pozornosti.

Miminka jsou schopna učit se samostatnosti. Svědčí o tom rychlý rozvoj jazykových a motorických schopností – od lehu přes chůzi, pláč až po mluvení – to vše svým vlastním tempem.

Doktorka Maria Montessori identifikovala dvě důležité schopnosti v raném dětství, které fungují ruku v ruce: absorbující mysl a senzitivní období, obě fungují od narození pouze do šestého roku života.

Absorbující mysl

Kojenci, batolata a malé děti prochází při svém rozvoji časově omezenými "senzitivními obdobími", ve kterých je pro ně učení se tak jednoduché, jak jen může být. Děti, podobně jako houbičky, nasávají vědomosti pouze tím, že jsou v nějakém prostředí. Vědomé učení nezačíná před třetím rokem života, do té doby se učíme nevědomě. Na to, co se naučíme v tomto období nemáme v dospělosti žádné vzpomínky, i přesto je to velmi důležité.

Po přihlášení od nás obdržíte email s informacemi o platbě a fakturu. Místo v kurzu vám budeme moci závazně rezervovat až po té, co obdržíme platbu za kurz. Děkujeme za pochopení.

PŘIHLASTE SE

Jarní Montessori dílničky
Baby & Me
Přihlaste se na letní kurz
batole a já
Virtuální prohlídka Zapište své dítě
do IMSP