Menu

Halloween pro celou rodinu

Jedno podzimní odpoledne plné dýní a nejroztodivnějších příšer.

Sešla se celá naše komunita s nejširší rodinou – batolata, děti ze školky i školáci, maminky, tatínkové, prarodiče i rodinní přátelé. Vydlabali jsme 70 dýní a vyrobili velkou spoustu krásných Halloweenských strašidýlek.

Součástí byl i Halloweenský trh – charitativní akce, kterou pravidelně organizuje IMSP Klub rodičů. Na trhu se prodávaly dobroty, které napekly naše rodiny. Výtěžek ve výši 9.000,- Kč doputoval organizaci Laguna, která se stará o opuštěné a handicapované papoušky. Některé z nich máme od jara do podzimu ve voliéře na školní zahradě!

Další články

Den Matek

Některé události nepotřebují komentář. Stačí se jen dívat a pocit výjimečnosti daného okamžiku přijde sám. Třeba když slavíme Den matek a děti i maminky září štěstím.

Číst dál

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

Číst dál

Den Země

Recyklujete? My ano a stále více!

Číst dál

Zveme vás na virtuální prohlídku do naší školky a školy!

Navštívit nás a přijít na prohlídku školy teď není bohužel možné, proto jsme pro vás připravili tuto prohlídku alespoň virtuální. 

Číst dál

EASTER GREETING CARDS, VARIOUS DESIGNS

Join Ms. Misha in creating greeting cards for friends and family - even if you might not be able to visit them this year, these cards can spread some seasonal cheer.

Číst dál
04.11.2018
Letní dílničky
batole a já
Virtuální prohlídka