Menu
 zpět

PROGRAM “DOPORUČTE RODINU”

V IMSP jsme hrdí na to, že velké množství našich současných rodin se k nám přidalo na základě doporučení jiné rodiny. Od doby, kdy jsme před 20 lety otevřeli naši školu, jsme vám velmi vděčni za podporu, kterou nám, od samého začátku, projevujete.

Rádi bychom vás podpořili, abyste i nadále sdělovali svým přátelům, rodinným příslušníkům, spolupracovníkům a sousedům zkušenosti, proč jste si vybrali IMSP. Jako ocenění vaší důvěry bychom vám rádi představili náš program “Doporučte rodinu”.

Pokud doporučíte IMSP novou rodinu, bude prospěch vzájemný, jak pro ně, tak pro vás. Za každou zapsanou doporučenou rodinu obdržíte kredit na školné 6 000 Kč. Kredit vám může být buď proplacen, pokud jste již zaplatili školné, nebo vám může být odečten z celkové částky školného.

Nově doporučená rodina navíc získá slevu 6 000 Kč na registrační poplatek.

Podmínky:  

  • Nová rodina se musí zaregistrovat a zaplatit školné za první vyučovací období (term) dříve, než dostane slevu.

  • Doporučená rodina musí být novým členem IMSP komunity. Sourozenci současných nebo minulých studentů nemají nárok na slevu.

  • Rodina, která naši školu doporučuje, musí být u IMSP minimálně jeden celý školní rok. To samé platí i pro rodiče absolventů.

  • Bonus za doporučení se vystavuje pouze jeden na rodinu, bez ohledu na počet zapsaných dětí.

  • V době prvního kontaktu s IMSP vás musí nová rodina označit jako osobu, která jim IMSP doporučila.

  • V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na info@montessori.cz

Děkujeme za neustálou podporu našich tříd Montessori batolat (jesle), mateřské školy a základní školy, a také za vaši pomoc představit úžasný svět Montessori dalším rodinám. 

Montessori dílničky
batole a já
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Virtuální prohlídka