Menu
 zpět

Letní MONTESSORI DÍLNIČKY BATOLE & JÁ

Zveme Vás na 8 denní zábavně-vzdělávací kurz, na kterém budeme společně objevovat Montessori třídu plnou zajímavých výukových materiálů. Seznámíme Vás s hlavními principy Montessori pedagogiky a představíme způsoby, jak je používat i doma.

Podzimní Montessori dílničky Batole a já

Kdo: Děti od 15 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede zkušená paní učitelka Ivana Obradović.

Kde: IMSP třída batolat

Kdy: Montessori dílničky probíhají od 15:30 do 17:00 ve dnech 17. a 24. září, 1., 8., 15. a 22. října, 5. a 12. listopadu.

Cena: 3600,- Kč za 8 lekcí (400 Kč/lekci + 400 Kč příspěvek na pomůcky). Faktura za celý kurz musí být zaplacena před jeho započetím. 

Nad rámec dílniček vás zveme na důležitý úvodní workshop zdarma pro rodiče zaregistrované na kurz v pondělí, 16. září 2024 od 17:00 do 18:00. Tento workshop je určený pouze pro rodiče bez dětí. 

Kurz je veden v českém nebo anglickém jazyce. 

V rámci našeho programu „Batole a já“ v IMSP budete mít možnost:

  • Užít si společně s dítětem širokou škálu praktických aktivit a vzdělávacích materiálů. 

  • Objevovat Montessori třídu pod odborným vedením zkušené paní učitelky.

  • Zjistit, jak můžete řadu činností uplatnit doma nebo přizpůsobit na využití v domácím prostředí.

  • Seznámit se s principy Montessori pedagogiky a poznatky o vývoji dítěte, které vám pomohou orientovat se v tomto krásném, mnohdy ovšem náročném období.

Lekce jsou navržené pro děti ve věku od 15 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. Každé setkání se skládá z praktické, 1,5 hodiny dlouhé, lekce přímo ve třídě. V průběhu lekce bude mít vaše dítě příležitost seznámit se s Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi, pod vedením Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

K dispozici bude dětem lehká svačina; je také možné přinést si s sebou a ve třídě sníst svačinu nebo malé jídlo.

Pro přihlášení vyplňte přihlášku. Obdržíte od nás email s informacemi o platbě a fakturou. Místo v kurzu vám budeme moci závazně rezervovat až po té, co obdržíme platbu za kurz. Děkujeme za pochopení.

PŘIHLASTE SE

Montessori dílničky
batole a já
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Virtuální prohlídka