Menu
 zpět

Workshop: Montessori vize míru pro dnešní svět

Vědecké i spirituální poznání

Přijďte s námi objevit současný pohled na Montessori vizi míru v našem moderním světě. Montessori lektorky Judith CunninghamTammy Oesting vás provedou na cestě, kde se setkává nadčasová moudrost Montessori filosofie a dnešní pojetí lidských tendencí, které společně razí cestu k udržitelnému životu pro všechny.

Kdy: Čtvrtek, 5.10. 2023

Čas:  17:00 - 19:00 (17:00 - 18:30 workshop, 30 minut otázky a odpovědi)

Cena: 800 Kč pro nečleny IMSP komunity

Hlavní body workshopu: Odhalení Montessori propojení – ponořte se hluboko do toho, jak Maria Montessori složitě propletla říše vědy a spirituality a odhalila kosmickou vizi vzdělávání.

Přijetí míru v dnešní době: Prozkoumejte výzvy a překážky bránící přijetí míru ve třídách dnešních škol a rozšiřte své povědomí o vzájemné propojenosti, vzájemné závislosti a vděčnosti.

Posílení pedagogů: Získejte praktické nástroje, které vás posílí jako průvodce při vytváření prostředí, které vašim studentům pomáhá stát se globálními občany tohoto světa a tvůrci míru.

Počet míst je omezený, nezapoměňte se přihlásit již nyní! Zaregistrujte se, prosím, pomocí odkazu níže, každá registrace je platná pro jednu osobu. Workshop bude veden v anglickém jazyce se simultánním překladem do češtiny.

Pokud máte k workshopu nějaké otázky nebo potřebujete další informace, prosíme, kontaktujte marketing@montessori.cz

Vydejme se společně na tuto transformační cestu směrem k mírumilovnějšímu a propojenějšímu světu prostřednictvím Montessori moudrosti.

zaregistrujte se nyní

Přihlaste se na kurz
batole a já
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Příjďte na
interaktivní den
otevřených
dveří 1.2.
Virtuální prohlídka