Menu

přijímáme děti do našich montessori tříd

Máte doma batole a hledáte dětské jesle nebo skupinu v Praze? Zvažujete Montessori školku a školu pro vaše dítě ve věku od 15 měsíců do 12 let?

Soukromé Montessori jesle, program Montessori batole, Montessori mateřská školka, škola

Pokud vás zajímá, jak může Montessori metoda vzdělávání pomoci vašemu dítěti, naplánujte si osobní nebo virtuální prohlídku a navštivte International Montessori School of Prague. Během prohlídky se podíváte do našich Montessori tříd batolat , mateřské a základní školy, setkáte se s vedením školy, získáte konzulataci a odpovědi na vaše otázky.

Naplánovat prohlídku školy

Náš výjimečný Montessori program batolat podporuje rozvoj dětí ve věku od jednoho do tří let

 • Probíhá pod vedením zkušených expertů na vzdělávání v raném věku.

 • Nabízí anglické prostředí, osnovy a rodilé mluvčí.

 • Zahrnuje celostní vzdělávání zaměřené na individuální potřeby každého dítěte.

Děti v batolecím období potřebují pro svůj rozvoj kromě rodičovské lásky a pozornosti také systematickou možnost rozvíjet a vzdělávat se. Náš program Montessori pro batolata poskytuje přívětivé, pečlivě připravené prostředí pro děti ve věku od patnácti měsíců do tří let (období, kdy děti navštěvují jesle). Nabízí intenzivní, strukturované a vyvážené osnovy, které vašemu dítěti umožní využívat naplno svůj potenciál a vytvářet si silný základ pro vzdělávání po celý zbytek života.

Montessori batole, Soukromé anglické Montessori jesle v Praze

Náš program mateřské školy pro mladé průzkumníky od tříd do šesti let 

 • Poskytuje bohaté sociální prostředí.

 • Nabízí vzdělání vedené samotnými dětmi díky poutavým, samostatným aktivitám. 

 • Pokládá silné základy, na kterých bude snadné stavět při budoucím vzdělávání.

Doktorka Maria Montessori pozorovala, že děti v tomto věku absorbují informace ze zážitků a prostředí, ve kterém se pohybují, téměř bez úsilí. Náš program Montessori mateřské školy, který je pro tuto důležitou fázi vývoje přesně navržený, nabízí bohaté prostředí, ve kterém se děti v předškolním věku mohou učit, objevovat, zkoušet a osahat si různé věci, a díky tomu podpořit svou rostoucí nezávislost. Na cestě je provází zkušení učitelé, kteří jim poskytují anglické osnovy a mnoho příležitostí získávat nvé informace, objevovat svět a učit se být součástí komunity.

Montessori Preschool Prague

Nižší základní škola pro žáky od první do třetí třídy (ve věku od 6 do 9 let)

 • Je zaměřena nejenom na detail, ale i na kontext a šiší okolnosti.

 • Nabízí kvalitní akademické vzdělání vyučované s přístupem, který podporuje odpovědnost, nezávislost a smysl pro týmovou práci a komunitu.

 • Zahrnuje anglicko–české osnovy s flexibilními možnostmi volby výuky jazyků pro cizince

Doktorka Maria Montessori spatřovala v tomto věku kritické období, kdy je potřeba děti inspirovat a vznítit jejich celoživotní zájem o svět okolo nich. Naše mezinárodní a věkově smíšené třídy poskytují bohaté prostředí, ve kterém učitelé provází žáky na jejich cestě při objevování matematiky, jazyků, kultury, vědy a také sociálních a etických hodnot. Touha učit se provází děti v našich třídách neustále, ať již pracují samostatně nebo ve skupinách, rozšiřují si své osobní akademické vzdělání, organizační schopnosti nebo schopnosti vést či pracovat v kolektivu.

Montessori elementary school in Prague

Ve vyšší základní škole (4.–6. třída základní školy, od 9 do 12 let) se naši žáci stávají studenty a mladými občany, kteří se zajímají o okolní svět

 • Výuka je zaměřena na představivost a abstrakci.

 • Studenti Zlepšují sociální a komunikační schopnosti díky spolupráci na projektech a vlastních výzkumech.

 • Žáci objevují gobální pohled na problémy, na občanství, spolupracují na Montessori Model United Nations (MMUN).

Naši studenti se zaměřují na vynikající akademické znalosti spolu s praktickými dovednostmi, mezi které patří sebeuvědomění, organizační schopnosti, motivace, aktivní řešení problémů, inovativní a kritické myšlení a silné komunikační schopnosti. Jejich účast na Montessori Model United Nations (MMUN) jim pomáhá rozšiřovat jejich povědomí a globálních problémech a výzvách. Náš program vyšší základní školy nabízí studentům klíčové schopnosti pro úspěšný přechod na nejlepší střední školy a gymnázia. 

Naplánujte si individuální prohlídku školy, podívejte se do našich tříd a poznejte náš tým. Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy ohledně programu batolat, mateřské školy a metodiky Montessori vzdělávání.

Pokud nás chcete navštívit, prosíme, vyplňte formulář níže. Brzy vás budeme kontaktovat a naplánujeme vaši prohlídku. 

NAPLÁNOVAT PROHLÍDKU ŠKOLY

Další články

Pražský rodinný Mini-Maraton

Blahopřejeme všem účastníkům Mini-Maratonu! Navzdory deštivému a chladnému sobotnímu počasí jsme závod opět zvládli a užili si ho, ať již v roli závodníků nebo fanoušků.

Číst dál

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

Číst dál

EGG DECORATING WITH HOT WAX

Watch Ms. Alena and her nieces decorate their Easter eggs with hot wax. Aren’t they beautiful? This one definitely requires a grown-up's help to prepare and supervise the hot wax.   

Číst dál

Čajový dýchánek na oslavu Svátku matek pro maminky a babičky

Svátek maminek je jedním z našich nejoblíbenějších, a tak jsme pro ně ve školce nachystali tradiční čajový dýchánek se spoustou dobrot. Nechybělo ani věnování s písničkou. Jak slavíte tanto svátek vy?

Číst dál

ALFALFA SPROUTS IN AN EGGSHELL

Did you know that before peat pots and trays were widely available, people used various materials - including eggshells - for sprouting seeds? See how easy it is with Ms. Veronika, and make a sweet Easter decoration at the same time!

Číst dál
09.10.2021
Letní dílničky
batole a já
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Virtuální prohlídka