Menu
>
 zpět

Kontakty

Hrudičkova 2107/16 Praha 148 00
Kancelář 272 937 758
Zájemci o studium 608 942 964

 

 

KONTAKT PRO ZÁJEMCE O STUDIUM: admissions@montessori.cz, +420 608 942 964

*
*
*

Navštivte naši školu osobně!

Naplánovat prohlídku

Kudy k nám

Hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka metra jsou Roztyly (linka C). Odtud můžete dál pokračovat PĚŠKY, což vám bude trvat přibližně 10 minut. Vyjděte ven ze stanice a vydejte se nahoru do kopce – po pravé straně minete restauraci Koliba. Pokračujte stále rovně, po schodech nahoru, přes parkoviště a jeden blok mezipanelovými domy, dokud nedojdete k travnaté ploše s altánem a dětským hřištěm – po vaší pravé ruce již uvidíte žlutou budovu IMSP.

Pokud se vám nebude chtít pěšky do kopce, zejména s kočárkem nebo za špatného počasí, můžete se svézt jednu stanici autobusem číslo 135 (směr Chodov), který staví hned u stanice metra. Vystoupíte na zastávce Dědinova, odkud je to k nám přibližně 5–8 MINUT chůze. Vydejte se doprava a za parkovištěm dojdete k malému nákupnímu centru. Pokračujte doprava Krejnickou ulicí a zahněte doleva do Augustinovy – škola je hned za panelovým domem po vaší pravé ruce, schovaná za dětským hřištěm.

Autem

Z CENTRAVydejte se směrem na jih po Sokolské (která se posléze změní na ulici 5. Května/Brněnskou). Držte se ukazatelů směrem na Kutnou Horu/Chodov/Spořilov. Na sjezdu se držte vlevo, sledujte značení na Horní Roztyly a zahněte doleva do ulice Ryšavého. Na druhé křižovatce odbočte doprava do Augustinovy ulice a pak okamžitě doprava do Gregorovy. Tato ulice je víceméně parkoviště, které vás povede okolo bloku panelových domů. Na samém konci, před hotelem Globus, pak zatočte doleva do Hrudičkovy. Naše škola se objeví po několika desítkách metrů po pravé ruce.

Z JIŽNÍ SPOJKY: Sjeďte směrem na Brno/Chodov/Spořilov/E55 & E65 a najeďte na Brněnskou. Odtud se pak můžete řídit instrukcemi v předchozím odstavci.

Virtuální prohlídka