Menu
 zpět

Interaktivní den otevřených dveří

Vítáme vás v mezinárodní Montessori škole v Praze (IMSP).

Náš přístup ke vzdělávání má kořeny v Montessori filozofii a podporuje zážitkové učení. Je postaven na hlubokém respektu k individualitě každého dítěte a silné důvěře v jeho potenciál.

V IMSP najdete dynamický tým učitelů se společným cílem. Podporujeme naše studenty nejen v učení se, objevování, osobním růstu a získávání excelentních akademických znalostí a dovedností, ale také rozvíjíme jejich zájem stát se aktivními a vnímavými občany tohoto světa.

Den otevřených dveří v Montessori dětské skupině, mateřské  a základní škole v Praze

Přijďte se podívat, jak může vaše dítě objevit lásku k učení prostřednictvím našich školních programů Montessori pro batolata (jesle), mateřskou a základní školu

Kdy: čtvrtek, 27. duben, 9:00 – 11:00, 14:00 – 16:30
Kde: International Montessori School of Prague (IMSP), Hrudičkova 2107/16, Praha 4, Roztyly, 148 00

  • Prozkoumejte International Montessori School of Prague (IMSP) prostřednictvím individuální prohlídky našich učeben.

  • Vyzkoušejte se svým dítětem některé z Montessori materiálů a užijte si krátkou lekci od našich vyškolených Montessori učitelů.

  • Zjistěte více, jak učitelé IMSP komunikují s dětmi a jaké máme učební osnovy.

  • Přijďte objevit, jak Montessori program pro batolata (jesle), mateřskou školu a základní školu funguje, jaký je denní program, co znamená Montessori přístup k vývoji dítěte a mnoho dalšího.

Program nižší základní školy, což je 1.–3. třída ZŠ (6–9 let), je aktuálně plný a zařazení dítěte do školního roku 2022-23 do této třídy nejsme schopni garantovat. Pokud se i přesto chcete přijít podívat, rádi vám náš program a školu představíme. Pokud vám termín dne otevřených dveří nevyhovuje, kontaktujte nás, prosím, rádi s vámi naplánujeme individuální prohlídku školy.

ZAREGISTRUJTE SE NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Příjďte na
interaktivní den
otevřených
dveří 27.4.
Přihlaste se na letní kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP
Virtuální prohlídka