Menu
 zpět

Jarní kurz Batole a já

Zveme vás na osm zábavných lekcí, při kterých spolu budeme objevovat Montessori třídu batolat plnou zajímavých výukových materiálů. Seznámíme vás s hlavními principy Montessori metody vzdělávání a způsobem, jak je používat i doma.

Přidejte se k nám na interaktivní Montessori lekce určené pro vás a vaše batole. 

 

kurz Montessori pro batolata – jesle, jesličky, mateřská škola – Praha 4

Kdo: děti od 15 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede paní Ivana Obradović

Kde: International Montessori School of Prague (IMSP) - třída batolat

Kdy: Montessori kurz začíná ve středu 23. března a bude pokračovat lekcemi 30. března, 6., 13. a 27. dubna, 4., 11. a 18. května 2022. Koná se vždy ve středu od 15:30 do 17:00

Cena: 3150,- Kč za 8 lekcí (350 Kč/lekci + 350 Kč příspěvek na pomůcky). Faktura za celý kurz musí být zaplacena před začátkem kurzu.

Nad rámec kurzu nabízíme zdarma úvodní workshop pro rodiče zaregistrované na kurz v pondělí, 21. března 2022 od 17:00 do 18:00, na kterém se o programu dozvíte další informace. Tento workshop je určený pouze pro rodiče bez dětí. 

Kurz je veden v českém nebo anglickém jazyce. 

Během programu „Batole a já“ v IMSP budete mít možnost:

  • Užít si společně s dítětem širokou škálu praktických aktivit a vzdělávacích materiálů. 
  • Objevovat Montessori třídu, určenou pro děti ve věku jesliček, pod odborným vedením zkušené Montessori učitelky.
  • Zjistit, jak můžete řadu aktivit a tipů využít v domácím prostředí.
  • Naučit se spoustu nových poznatků, které vám pomohou maximálně využít toto důležité, ale někdy velmi náročné, batolecí období.

Intenzivní 1,5 hodiny dlouhé, Montessori lekce jsou navržené pro děti ve věku od 15 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. V jejím průběhu bude mít vaše dítě možnost objevovat Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi pod vedením zkušené, akreditované Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

K dispozici bude pro děti lehká svačina; je také možné přinést s sebou vlastní a ve třídě ji sníst.

Zaregistrujte se do korzu Batole a já

Zapište své dítě
do IMSP