Menu
 zpět

Kurz Batole a já

Co se na lekcích Batole a já v IMSP naučíte?

Intenzivní 1,5 hodiny dlouhé, Montessori lekce jsou navržené pro děti ve věku od 15 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. V jejím průběhu bude mít vaše dítě možnost objevovat Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi pod vedením zkušené, akreditované Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

kurz Montessori pro batolata – jesle, jesličky, mateřská škola – Praha 4

Kdo: děti od 15 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede paní Ivana Obradović

Kde: International Montessori School of Prague (IMSP) - třída batolat

Kdy: Montessori kurz začíná ve středu 5. října a bude pokračovat lekcemi 12. a 19. října, 2., 9., 16., 23. a 30. října 2022. Koná se vždy ve středu od 15:30 do 17:00

Cena: 3600,- Kč za 8 lekcí (400 Kč/lekci + 400 Kč příspěvek na pomůcky). Faktura za celý kurz musí být zaplacena před začátkem kurzu.

Nad rámec kurzu nabízíme zdarma úvodní workshop pro rodiče zaregistrované na kurz v pondělí, 3. října 2022 od 17:00 do 18:00, na kterém se o programu dozvíte další informace. Tento workshop je určený pouze pro rodiče bez dětí. 

Kurz je veden v českém nebo anglickém jazyce. 

Během programu „Batole a já“ v IMSP budete mít možnost:

  • Užívat si společně s dítětem poznávání široké škály zajímavých aktivit a praktických výukových materiálů. 

  • Objevovat Montessori třídu, určenou pro děti ve věku jesliček, pod odborným vedením zkušené Montessori učitelky.

  • Zjistit, jak můžete řadu aktivit a tipů využít v domácím prostředí.

  • Naučit se spoustu nových poznatků, které vám pomohou maximálně využít toto důležité, ale někdy velmi náročné, batolecí období.

K dispozici bude pro děti lehká svačina; je také možné přinést s sebou vlastní a ve třídě ji sníst.

Zaregistrujte se do kurzu

Další plánované kurzy Batole a já

Další, zimní kurz Batole a já se bude konat v období od 18. ledna do 15. března. Pokud máte zájem zamluvit si již nyní místo na tomto kurzu, prosíme zaregistrujte se zde.

Další, jarní kurz Batole a já se bude konat v období od 5. dubna do 31. května. Pokud máte zájem zamluvit si již nyní místo na tomto kurzu, prosíme zaregistrujte se zde.

Přihlaste se na kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP