Menu
 Zpět

The Little Panda

Pokud vás zajímají akce a aktivity pro děti v Praze na víkend nebo běheme celého roku, podívejte se na web našeho partnera  - www.littlepanda.cz.

Web Little Panda vytvořili rodiče dětí, povětšinou expatů, žijících v Praze pro další další rodiče. Pracují na vytvoření komunity rodin a organizací, které si mohou vzájemně pomáhat a zlepšit život v Praze. zejména pro rodiny naleznete na této stránce spoustu užitečných informací - tipy na místa, která můžete navštívit, restaurace, akce, aktivity pro děti a seznam kontaktů, které by se vám mohli hodit, pokud něco v Praze hledáte. 

Přemýšlíte, co s vaší ratolestí tento víkend podniknout? Podívejte se do sekce "events" na webu Little Panda. Najdete zde vždy seznam nejlepších akcí pro děti, které se konají v daném týdnu - umělecké akce, workshopy, festivaly a další. 

Jako jeden příklad za všechny - hrady a zámky spojené se dnem stráveným venku jsou s dětmi vždycky dobrá zábava. Na webu Little Panda najdete list list více než 500 hradů a zámků, tak si můžete vybrat, co se vám líbí a na který se můžete s dětmi snadno dostat.

Můžete se také zapsat k odběru newsletteru do vaší emailové schránky. Díky tomu vám neuniknou zajímavé informace a příležitosti kam výchově dítěte v Česku. V rámci newsletteru nebo na webu můžete také na některé rodinné a dětské akce získat slevy a promo kódy

Přejeme vám s Little Pandou krásné jaro!

Další články

Oslava 20 let IMSP

S radostí oznamujeme, že jsme letos oslavili 20 let od chvíle, kdy IMSP poprvé otevřela v Praze své dveře. Jsme opravdu pyšní na dvě desítky let úspěšné práce s rodiči, učiteli a dalšími členy IMSP, kteří sdílí stejné nadšení a vášeň pro komplexní vzdělávání dětí. Montessori metoda je postavena na přístupu celé komunity a pokud se díváme na naše dosavadní úspěchy, chceme si udělat čas i na poděkování všem, díky kterým se to podařilo. 

Číst dál

Jak rozhýbat Montessori školičku

Hledáme nové způsoby, jak přinést pohyb do tradičního Montessori prostředí. V tom nám pomáhá studio Mones Moniky Němcové.

Číst dál

Video: Přátelské prostředí ve škole

Jedním z hlavních cílů Montessori vzdělávání je pomoci dětem stát se plnohodnotnými občany tohoto světa. Jak se nám daří něčeho takového dosahovat?

Číst dál

Když si batole postaví hlavu

Všichni to velmi dobře známe: rodič na pokraji nervového zhroucení a dítě, které odmítá udělat to, co po něm rodič požaduje. Tento souboj nemá vítěze.

Číst dál

Škola v lockdownu

Všichni si někdy stěžujeme na situaci, se kterou se od minulého jara musíme potýkat. Já se naopak snažím podívat na to, co nám přinesla pozitivního. 

Číst dál
10.02.2020
Příjďte na
interaktivní den
otevřených
dveří 27.4.
Přihlaste se na letní kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP
Virtuální prohlídka