Menu
 Zpět

The Little Panda

Pokud vás zajímají akce a aktivity pro děti v Praze na víkend nebo běheme celého roku, podívejte se na web našeho partnera  - www.littlepanda.cz.

Web Little Panda vytvořili rodiče dětí, povětšinou expatů, žijících v Praze pro další další rodiče. Pracují na vytvoření komunity rodin a organizací, které si mohou vzájemně pomáhat a zlepšit život v Praze. zejména pro rodiny naleznete na této stránce spoustu užitečných informací - tipy na místa, která můžete navštívit, restaurace, akce, aktivity pro děti a seznam kontaktů, které by se vám mohli hodit, pokud něco v Praze hledáte. 

Přemýšlíte, co s vaší ratolestí tento víkend podniknout? Podívejte se do sekce "events" na webu Little Panda. Najdete zde vždy seznam nejlepších akcí pro děti, které se konají v daném týdnu - umělecké akce, workshopy, festivaly a další. 

Jako jeden příklad za všechny - hrady a zámky spojené se dnem stráveným venku jsou s dětmi vždycky dobrá zábava. Na webu Little Panda najdete list list více než 500 hradů a zámků, tak si můžete vybrat, co se vám líbí a na který se můžete s dětmi snadno dostat.

Můžete se také zapsat k odběru newsletteru do vaší emailové schránky. Díky tomu vám neuniknou zajímavé informace a příležitosti kam výchově dítěte v Česku. V rámci newsletteru nebo na webu můžete také na některé rodinné a dětské akce získat slevy a promo kódy

Přejeme vám s Little Pandou krásné jaro!

Další články

Jak by měla vypadat budoucnost vzdělávání našich dětí?

Radka Dohnalova, matka 3 dětí z IMSP, se věnovala výzkumu budoucnosti vzdělávání v dnešním světě. Svoje poznatky, které dala dohromady pro tento nedávno publikovaný článek by chtěla sdílet i s komunitou IMSP především proto, že při tomto výzkumu zjistila, jak moc se Montessori shoduje s tím, kam míří v současné době systém vzdělávání. 

Číst dál

Batolata v IMSP: Pomoz mi, abych to dokázal sám

Jedna z klíčových schopností, kterou Montessori vzdělávací systém rozvíjí mnoha způsoby během celého dětství a celého vzdělávacího procesu, je nezávislost.

Číst dál

Interview v Czech and Slovak Leaders s Kateřinou Bečkovou

“Svým dětem jsem chtěla zajistit nejlepší možné vzdělání”

Číst dál

Štědrost a umění - Projekt Random Gifts of Arts

Na jaře jsme jako součást výuky o hodnotách a umění ve třídách základní školy IMSP zařadili workshop dvou přednášejících z konference TEDxu, Garreta Garrelse a Tima Holmese.

Číst dál

Video: Jeden den v International Montessori School of Prague

Podívejte se na naše školní video! Podělíme se v něm s vámi o naši vizi Montessori vzdělávání. Uvidíte naše inspirativní studenty, učitele, vedení školy, absolventy i rodiče. Líbí se vám?

Číst dál
10.02.2020
Přihlaste se na letní kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP