Menu

IMSP Podcast s absolventem Krishnou Ramani

Dnešním hostem IMSP podcastu je Krishna Ramani, vítej!

Krishna žije v současné době v Arizoně a studuje počítačovou vědu na arizonské univerzitě. Na čas strávený v IMSP se dívá jako na čas plný sebeobjevování. S naší moderátorkou Marianou se v podcastu baví o tom, jak ho svoboda v objevování toho, co ho zajímalo ve velmi raném věku, vedla k tomu, že je dnes nezávislý a sebevědomý. I v tradičním vzdělávacím systému se díky těmto schopnostem Krishna dokáže věnovat tomu, co je jeho opravdovou vášní. Pusťte si náš dnešní podcast a dozvíte se víc!

"Jmenuji se Krishna Ramani, IMSP jsem navštěvoval od školky do druhé třídy základní školy. Teď jsem nováčkem na státní univerzitě v Arizoně a studuji počítačovou vědu. Mezi mé koníčky patří basketball, vzpírání a programování. "

IMSP otevřela své dveře poprvé před dvaceti lety. Podcastem IMSP vás provází Mariana Bečková, jedna z prvních absolventek naší školy. Představí vám své spolužáky, absolventy našeho Montessori programu. Poslechněte si jejich zážitky ze tříd IMSP a zkušenosti, co pro ně Montessori znamená dnes.

IMSP PODCAST S ABSOLVENTEM JONÁŠEM ZAPLETALEM

Další články

IMSP se přidává k programu Roots & Shoots v Česku!

S radostí oznamujeme, že IMSP se oficiálně přidala do programu Roots & Shoots v Česku! Tato spolupráce, kterou vede členka našeho týmu, Irena Andělová, otevírá novou významnou kapitolu v odhodlání naší školy vychovávat sebevědomé, účastné a aktivní občany tohoto světa.

Číst dál

Batolata v IMSP: Pomoz mi, abych to dokázal sám

Jedna z klíčových schopností, kterou Montessori vzdělávací systém rozvíjí mnoha způsoby během celého dětství a celého vzdělávacího procesu, je nezávislost.

Číst dál

Pár minut s Abdulem z Keni

Zveme vás na malý výlet do Afriky, za naším adoptivním spolužákem Abdulem. Zeptali jsme se ho, jak se má.

Číst dál

Sezóna hepčí! Jak učíme batolata hygieně

V našich třídách se snažíme využít každé příležitosti a učit naše studenty, jak se o sebe během dne samostatně postarat.

Číst dál

Proč jsou věkově smíšené třídy obrovskou výhodou?

Není pro nás žádným překvapením, že jsou rodiče v rozpacích z toho, jak fungují věkově smíšené třídy. Ptají se nás, jak mohou různě staré děti fungovat harmonicky ve stejném prostředí a co díky tomuto přístupu získávají. 

Číst dál
15.08.2022
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Letní Montessori dílničky
batole a já
Virtuální prohlídka