Menu
 Zpět

Rodinný piknik

Po prázdninách poprvé všichni spolu!

Sešli jsme se v naší oblíbené Dendrologické zahradě v Průhonicích, abychom oslavili začátek nového školního roku. K hezkému počasí nesměly chybět ani piknikové deky, dobré jídlo, pití a hudba. Pro děti samozřejmě spousta prolézaček a jako vrchol programu žongléř, s kterým si děti žonglování na závěr samy vyzkoušely.

Další články

ALFALFA SPROUTS IN AN EGGSHELL

Did you know that before peat pots and trays were widely available, people used various materials - including eggshells - for sprouting seeds? See how easy it is with Ms. Veronika, and make a sweet Easter decoration at the same time!

Číst dál

Rodinný mini maraton

Gratulujeme všem našim malým maratonským běžcům!

Číst dál

Den země v IMSP

Letošní Den Země byl celý o včelách. Proč jsou tak důležité pro přírodu, v jakém společenství žijí a k čemu nám, lidem, slouží? To vše a mnoho dašlího se děti dozvěděly na několika zábavných a naučných stanovištích formou her, čtení, prezentací a tvoření. 

Číst dál

Halloween pro celou rodinu

Jedno podzimní odpoledne plné dýní a nejroztodivnějších příšer.

Číst dál

Winter Concert

První semestr je u konce. Vychutnejte si pár vzpomínek na úžasná vystoupení našich dětí z našeho Vánočního koncertu.  

Číst dál
26.09.2018
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Letní Montessori dílničky
batole a já
Virtuální prohlídka