Menu
 Zpět

The Little Panda

Pokud vás zajímají akce a aktivity pro děti v Praze na víkend nebo běheme celého roku, podívejte se na web našeho partnera  - www.littlepanda.cz.

Web Little Panda vytvořili rodiče dětí, povětšinou expatů, žijících v Praze pro další další rodiče. Pracují na vytvoření komunity rodin a organizací, které si mohou vzájemně pomáhat a zlepšit život v Praze. zejména pro rodiny naleznete na této stránce spoustu užitečných informací - tipy na místa, která můžete navštívit, restaurace, akce, aktivity pro děti a seznam kontaktů, které by se vám mohli hodit, pokud něco v Praze hledáte. 

Přemýšlíte, co s vaší ratolestí tento víkend podniknout? Podívejte se do sekce "events" na webu Little Panda. Najdete zde vždy seznam nejlepších akcí pro děti, které se konají v daném týdnu - umělecké akce, workshopy, festivaly a další. 

Jako jeden příklad za všechny - hrady a zámky spojené se dnem stráveným venku jsou s dětmi vždycky dobrá zábava. Na webu Little Panda najdete list list více než 500 hradů a zámků, tak si můžete vybrat, co se vám líbí a na který se můžete s dětmi snadno dostat.

Můžete se také zapsat k odběru newsletteru do vaší emailové schránky. Díky tomu vám neuniknou zajímavé informace a příležitosti kam výchově dítěte v Česku. V rámci newsletteru nebo na webu můžete také na některé rodinné a dětské akce získat slevy a promo kódy

Přejeme vám s Little Pandou krásné jaro!

Další články

Vánoční pečení s batoletem

Za okny to začíná vypadat jako v zimě – první mrazy, temné večery, světýlka a vánoční dekorace všude kolem nás. Snažíme se vyplnit dlouhé chladné noci v prosinci světlem svíček, jehličí a vůní nesčetných slavnostních pohoštění. Všude kolem nás je tolik lahodných chutí – horká čokoláda, sladký čaj, voňavé cukroví a pečivo a my se díky tomu všemu cítíme příjemně a útulně.

Číst dál

Praktický život a jeho přínosy pro vývoj batolete

“První věc, kterou je třeba si uvědomit o cvičeních praktického života je to, že jejich cíl vlastně není "praktický". Důraz by se neměl klást na slovo „praktický“, ale na slovo "život". Jejich záměrem je napomáhat vývoji dítěte.”                                          E. M. Standing, Maria Montessori: Její život a práce

Číst dál

Vzhůru do kaluží

Jarní pranostika říká „Když v březnu fouká a v dubnu leje, máj se květinami směje“… Jarní dny bývají často chladné a větrné. Je to čas plný očekávání, kdy vyrážejí první lístky a květy. Zároveň je to však i období, které vytváří rodičům vrásky na čele nekonečnými příděly bahna, deště a louží, které jsou pro děti velkým lákadlem.

Číst dál

INTERVIEW S UČITELKOU: Amber Barrett

Když jsi byla dítě, přála sis stát se učitelkou?

Číst dál

Jak fungují smíšené třídy v Montessori škole?

Slyšeli jste již někdy o smíšených třídách v Montessori školách a zajímalo by vás, k čemu je tento systém dobrý? Hlavním důvodem je, že mladší děti mohou přirozeně získávat zkušenosti od těch starších, mít je za vzor a za své mentory, starším dětem pak umožňuje vyzkoušet si role leaderů. Tento model odráží reálné životní situace, například když různě staří kolegové pracují společně v týmu a vzájemně se učí jeden od druhého.

Číst dál
10.02.2020
Interaktivní den otevřených dveří Montessori dílničky
batole a já
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Zapište své dítě
do IMSP
Virtuální prohlídka