Menu

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

A jelikož rodinná zábavná odpoledne patří k oblíbených akcí naší školy a žádný pořádný Masopust se neobejde bez pořádného reje masek, připravili jsme pro naše děti kreativní dílničky doprovázené veselou hudbou a dobrým občerstvením. Přišli za námi rodiče, babičky, sourozenci i kamarádi a pak jsme všichni společně tvořili. Škrabošky, čelenky, ozdoby, prostě masky nejrůznějších druhů a barev. A pak už jen hurá na karneval!

Další články

Den země v IMSP

Letošní Den Země byl celý o včelách. Proč jsou tak důležité pro přírodu, v jakém společenství žijí a k čemu nám, lidem, slouží? To vše a mnoho dašlího se děti dozvěděly na několika zábavných a naučných stanovištích formou her, čtení, prezentací a tvoření. 

Číst dál

EASTER GREETING CARDS, VARIOUS DESIGNS

Join Ms. Misha in creating greeting cards for friends and family - even if you might not be able to visit them this year, these cards can spread some seasonal cheer.

Číst dál

POTATO EGG STAMPS

Create vibrant holiday decorations with Mr. David, using a potato to create an Easter stamping craft!

Číst dál

Masopust Family Fun Event

Mezi české tradiční svátky patří neodmyslitelně Masopust, který se slaví neuvěřitelných devět století.

Číst dál

Svátek tatínků a dědečků

Svátek našich tatínků a dědečků jsme oslavili, jak se patří po chlapsku, s pořádným táborákem a opékáním buřtů.

Číst dál
11.05.2018
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Letní Montessori dílničky
batole a já
Virtuální prohlídka