Menu
 zpět

LETNÍ KURZ BATOLE A JÁ

Zveme vás na zábavně-vzdělávací kurz, na kterém budeme společně objevovat Montessori třídu plnou zajímavých výukových materiálů. Seznámíme vás s hlavními principy Montessori pedagogiky a způsobem, jak je používat i doma.

Kdo: děti od 14 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede zkušená paní učitelka Ivana Šket

Kde: IMSP třída batolat

Kdy: 9:30–11:00; Kurz se koná v pondělí, 28., v úterý 29. a ve středu 30. června, 2021 apokračuje lekcemi ve čtvrtek 1., pátek 2., středu 7., čtvrtek 8. a pátek 9. července, 2021.

Úvodní schůzka pro rodiče proběhne 24. června v 17:00.

Cena: 3150,- Kč za 8 lekcí (350 Kč/lekci + 350 Kč příspěvek na pomůcky – fakturováno za celý blok)

Kurz je veden v českém nebo anglickém jazyce. 

Připojte se k zábavným a poutavým lekcím určeným pro vás a vaše batole. Budete mít příležitost dozvědět se něco nového v příjemném prostředí společně s podobně smýšlejícími rodiči a učiteli. V rámci našeho programu „Batole a já“ budete mít možnost:

  • Užít si společně s dítětem širokou škálu praktických aktivit a vzdělávacích materiálů. 
  • Objevovat Montessori třídu pod odborným vedením zkušené paní učitelky.
  • Zjistit, jak můžete řadu činností uplatnit doma nebo přizpůsobit na využití v domácím prostředí.
  • Seznámit se s principy Montessori pedagogiky a poznatky o vývoji dítěte, které vám pomohou orientovat se v tomto krásném, mnohdy ovšem náročném období.


Pracovny jsou navržené pro děti ve věku od 14 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. Každé sezení se skládá z praktické lekce přímo ve třídě. V průběhu lekce bude mít vaše dítě příležitost seznámit se s Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi pod vedením Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

K dispozici bude dětem lehká svačina; je také možné přinést si s sebou a ve třídě sníst svačinu nebo malé jídlo.

Pro přihlášení vyplňte přihlášku. Obdržíte od nás email s informacemi o platbě a fakturou. Místo v kurzu vám budeme moci závazně rezervovat až po té co obdržíme platbu za kurz. Děkujeme za pochopení.

PŘIHLÁŠKA

Přihlaste se na kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP
Workshop:
Jak vychovávat
kluky a nezbláznit
se z toho