Menu
 zpět

Montessori dílničky Batole a já

Co se na lekcích Batole a já v IMSP naučíte?

Intenzivní 1,5 hodiny dlouhé, Montessori dílničky jsou navržené pro děti ve věku od 15 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. V jejím průběhu bude mít vaše dítě možnost objevovat Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi pod vedením zkušené, akreditované Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

kurz Montessori pro batolata – jesle, jesličky, mateřská škola – Praha 4

Kdo: Děti od 15 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede paní Ivana Obradović

Kde: International Montessori School of Prague (IMSP) - třída batolat

Kdy: Montessori kurz začíná ve středu 10. dubna a bude pokračovat lekcemi 17. a 24. dubna, 15.,22. a 29. května a 5. a 12. června.

Cena: 3600 Kč za 8 lekcí (400 Kč/lekci + 400 Kč příspěvek na pomůcky). Faktura za celý kurz musí být zaplacena před začátkem.

Nad rámec dílniček vás zveme na důležitý úvodní workshop zdarma pro rodiče zaregistrované na kurz v pondělí, 8. dubna 2024 od 17:00 do 18:00. Tento workshop je určený pouze pro rodiče bez dětí. Pokud se na něj nemůžete dostavit, paní lektorka Ivana vám vysvětlí nejdůležitější informace 5 minut před začátkem vaší první lekce dílniček s dítětem.

Dílničky je vedeny v českém nebo anglickém jazyce. 

Během dílniček „Batole a já“ v IMSP budete mít možnost:

  • Užívat si společně s dítětem poznávání široké škály zajímavých aktivit a praktických výukových materiálů. 

  • Objevovat Montessori třídu, určenou pro děti ve věku jesliček, pod odborným vedením zkušené Montessori učitelky.

  • Zjistit, jak můžete řadu aktivit a tipů využít v domácím prostředí.

  • Naučit se spoustu nových poznatků, které vám pomohou maximálně využít toto důležité, ale někdy velmi náročné, batolecí období.

K dispozici bude pro děti lehká svačina; je také možné přinést s sebou vlastní a ve třídě ji sníst.

Přihlaste SE JIŽ NYNÍ na jarní batole a já

Po přihlášení od nás obdržíte email s informacemi o platbě a fakturu. Místo v kurzu vám budeme moci závazně rezervovat až po té, co obdržíme platbu za kurz. Děkujeme za pochopení.

 

Virtuální prohlídka