Menu
 zpět

Batole a já

Zveme vás na osm zábavných lekcí, při kterých spolu budeme objevovat Montessori třídu plnou zajímavých výukových materiálů. Seznámíme vás s hlavními principy Montessori pedagogiky a způsobem, jak je používat i doma.

Kdo: děti od 15 měsíců do 3 let společně s rodiči; skupinu povede paní  Ivana Šket

Kde: IMSP třída batolat

Kdy: Kurz začíná ve středu 14. dubna 2021 a bude pokračovat lekcemi 21., 28. dubna, 5., 12., a 19. května, 2. a 9. června. Koná se vždy od 15:30 do 17:00. 

Úvodní schůzka pro rodiče proběhne 13. dubna v 17:00.

Cena: 3150,- Kč za 8 lekcí (350 Kč/lekci + 350 Kč příspěvek na pomůcky – fakturováno za celý blok)

Kurz je veden v českém nebo anglickém jazyce. 

Doporučujeme všem rodičům, aby se přišli některou středu po začátku kurzu podívat, jak výuka ve třídě batolat probíhá. Nezapomeňte se na toto pozorování při přihlášení zaregistrovat. 

Připojte se k zábavným a poutavým lekcím určeným pro vás a vaše batole. Budete mít příležitost dozvědět se něco nového v příjemném prostředí společně s podobně smýšlejícími rodiči a učiteli. V rámci našeho programu „Batole a já“ budete mít možnost:

  • Užít si společně s dítětem širokou škálu praktických aktivit a vzdělávacích materiálů. 
  • Objevovat Montessori třídu pod odborným vedením zkušené učitelky.
  • Zjistit, jak můžete řadu činností uplatnit doma nebo adaptovat do domácího prostředí.
  • Seznámit se s principy Montessori pedagogiky a poznatky o vývoji dítěte, které Vám pomohou orientovat se v tomto krásném, mnohdy ovšem náročném období.


Pracovny jsou navržené pro děti ve věku od 15 měsíců do 3 let v doprovodu rodiče. Každé sezení se skládá z praktické lekce přímo ve třídě. V průběhu lekce bude mít vaše dítě příležitost seznámit se s Montessori materiály, dle vlastního zájmu si vybírat aktivity a pracovat vlastním tempem v pečlivě připraveném a klidném prostředí společně s vámi pod vedením Montessori učitelky. Materiály ve třídě podporují rozvoj samostatnosti, soustředění, sebejistoty, jazyka a motoriky, respekt k ostatním a lásky k učení.

K dispozici bude dětem lehká svačina; je také možné přinést si s sebou a ve třídě sníst svačinu nebo malé jídlo.

Pro přihlášení vyplňte přihlášku. Obdržíte od nás email s informacemi o platbě a fakturou. Místo v kurzu vám budeme moci závazně rezervovat až po té co obdržíme platbu za kurz. Děkujeme za pochopení.

PŘIHLÁŠKA

Virtuální den
otevřených
dveří 18.3.
Přihlaste se na kurz
batole a já
Zapište své dítě
do IMSP